Sektöre yön veren güç...

Türkiye ve dünyada alanının en büyük tedarikçileri arasında yer alan Bayramoğlu Endüstriyel Çelik olarak, sahip olduğumuz deneyim, uzmanlık ve teknolojik altyapıyla 63 yıldır sektöre yön veriyoruz.

 

Dünya standartlarında kaynak operasyonları ve çelik konstrüksiyon imalatı; mühendislik uzmanlığı ve üretim kalitesiyle şekillendirdiğimiz karbon çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum benzeri malzemelerle yüksek kalitede, ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, projelendirilmiş metal imalat çözümleri sunuyor.

 

Uzman mühendis kadromuz ve profesyonel ekibimizle müşterilerimizin ürün performansını en üst seviyeye çıkarırken, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden en uygun üretim maliyetlerini mümkün kılıyoruz.

 

İleri teknolojiye sahip üretim sistemimiz, üstün kalite politikamı ve çözüm odaklı yaklaşımımızla, her biri alanında lider kuruluşlar olan müşterilerimize güvene dayalı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sunuyoruz.

 

Nükleer santral gömülü elemanları, boru hatları, rüzgâr kulesi iç aksam ve platform imalatları, basınçlı kaplar ve tank imalatları konularında sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın sorumluluğunu imza attığımız projelere yansıtıyor, sektörün gelişimi için üstümüze düşen görevi eksiksiz olarak yerine getirmek için çalışıyoruz.

 

Akkuyu Nükleer Santrali için üretimini gerçekleştirdiğimiz yaklaşık 700 ton gömülü eleman, 2016 yılından bu yana Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (Conseil Européen pour la Recherche Nucléaire) CERN’in tedarikçi listesinde yer almamız, Savunma Sanayi Başkanlığının tedarikçisi olmak için gereken EYDEP (Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Programı) denetimini başarıyla tamamlamamız ve sonrasında Roketsan tarafından yapılan Kalite Sistem Denetimini geçmiş olmamız, geleceğin dünyasını şekillendirme iddiamızın önemli birer mihenk taşını oluşturuyor.

 

Varoluş amacımız

Gücünü 60 yılı aşkın deneyiminden alan, yenilikçi yaklaşımlarla her dönem günün gereklerini yerine getiren ve geleceğin teknolojilerine yatırım yapan öncü bir firma olarak, varoluş amacımızı “Geleceği şekillendirmek” üzerine kurduk.

 

Çeliği şekillendirirken geleceği de şekillendirdiğimiz gerçeğinden yola çıkarak sahiplendiğimiz değerler, müşteri ihtiyaçlarını en doğru çözümlerle karşılama, onların memnuniyetini hedefleyen bir iş modeli geliştirme çabamızın çıkış noktası oldu.

 

Temel Değerlerimiz

Varoluşumuza anlam katan “geleceği şekillendirme” hedefimize beş temel değerle hayat veriyoruz. Kimliğimizi, potansiyelimizi ve gelecek vizyonumuzu bu temel değerler rehberliğinde açığa çıkarıyoruz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, çalışan mutluluğu ve toplumsal fayda ilkeleri doğrultusunda evrensel değerler ve çevresel hassasiyetlerden ödün vermeden, tüm sektörlerin metal imalat ve montaj ihtiyaçlarına en kaliteli çözümleri üretmek.

Vizyonumuz

Müşterileri için yenilikçi teknolojilere dayalı, verimli ve sürdürülebilir çözümler üreten öncü bir firma olarak, geleceğin dünyasına ekonomik, toplumsal ve çevresel değerler katan, global ölçekte lider bir marka olmak.